Srdečně Vás zveme na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, které se konají ve dnech 8.3.2023                       … více informací
Zavřít
Zpět

Náš tým zaměstnanců

  

Třída žabičky:

  • Karolína Paterová -pozice učitelky 

Jmenuji se Karolína a jsem učitelkou v zelené třídě. Mým cílem je individuální přístup a snaha o začlenění dětí do kolektivu. Ráda s dětmi cvičím a zpívám. Díky kurzu logopedie se mohu individuálně věnovat dětem, které to potřebují.
  • Bc. Žaneta Smetanová -pozice učitelky, zástupkyně

Jmenuji se Žaneta a pracuji jako učitelka ve speciální mateřské škole a zároveň jsem její zástupkyní. Vedu pedagogické i nepedagogické pracovníky. Ve školce se snažím vytvářet klidnou, milou a pohodovou atmosféru jak pro zaměstnance, tak pro děti a jejich rodiče.  Ve školství pracuji od roku 2009.  Od dětství jsem toužila pracovat ve speciální škole a poslední dva roky se mi mé přání plní.

  • Simona Králová - asistentka pedagoga

Jmenuji se Simona a jsem asistentka pedagoga v zelené třídě. Dětem se věnuji velmi individuálně. Snažím se a dohlížím, aby co nejvíce zvládali sebeosluhu a osobní hygienu. Dětem věnuji pocit lásky a pohlazení. Ráda se učím novým věcem i v oblasti ICT a pomáhám s tím v naší mateřské škole. Mým snem bylo vždy se stát paní učitelkou a tak jsem studentkou pedagogické školy a budu dělat vše pro to, aby se sen stal skutečností. 

Třída sluníček:

  • Lucie Hyršová - pozice učitelky

Jmenuji se Lucka a jako učitelka v mateřské škole pracuji již 3 roky. Svým přístupem se snažím, aby se děti v naší třídě bez obtíží adaptovali na nové prostředí. Ráda s dětmi tvořím a snažím se je motivovat k jejich nejlepším možným výkonům. Prostřednictvím hry je vedu ke zvídavosti poznávat nové věci.  

  • Petra Bartošová - pozice učitelky 

Jmenuji se Petra a jsem učitelkou ve žluté třídě. Povolání učitelky v mateřské škole je mým snem. Přistupuji ke každému dítěti individuálně, beru ohled na jeho potřeby a pocity. Motivuji dítě v jeho učení a chápání. Chci ho co nejvíce naučit a porozumět všemu co ho obklopuje. Dělám práci od srdce, neboť jen tak lze vše lépe zvládnout. 

  • Ivana Martincová - pozice asistentka pedagoga
Jmenuji se Ivana a jsem asistentkou dětí ve žluté třídě. Jsem již babičkou dvou vnoučat a proto jsem šťastná ve společnosti malých dětí. Mám pro každého připravenou náruč k objetí. Je úžasné, když nás děti pustí do jejich "světa pohádek, her a kouzel", kam nepatří slzy, pláč a strach.

Provozní zaměstnanci

Michaela Hauf - pozice uklízečky
Jmenuji se Míša, jsem na pozici uklízečky a kuchařky a práce v mateřské škole mě velice naplňuje. Ráda pomůžu s dětmi, oblékat, přebalit i jako doprovod na vycházce. Máme i skvělý kolektiv.

 


Velikonoční tvoření rodičů s dětmi

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací

ZVEME VÁS NA DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Srdečně Vás zveme na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, které se konají ve dnech 8.3.2023                                  3.4.2023 15.3.2023                              12.4.2023 Vždy od 16.00 do 18.00 hodin.…

Více informací

Hledáme do našeho týmu

Učitel / učitelka v mateřské škole ve speciální třídě   V současné době rozšiřujeme tým a hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:   Učitel/učitelka MŠ ve speciální třídě   Charakteristi…

Více informací