více informací
Zavřít
Zpět

Náš tým zaměstnanců

Třída žabičky:

  • Karolína Paterová -pozice učitelky 

Jmenuji se Karolína a jsem učitelkou v zelené třídě. Mým cílem je individuální přístup a snaha o začlenění dětí do kolektivu. Ráda s dětmi cvičím a zpívám. Díky kurzu logopedie se mohu individuálně věnovat dětem, které to potřebují.
  • Bc. Žaneta Smetanová -pozice učitelky, zástupkyně

Jmenuji se Žaneta a pracuji jako učitelka ve speciální mateřské škole a zároveň jsem její zástupkyní. Vedu pedagogické i nepedagogické pracovníky. Ve školce se snažím vytvářet klidnou, milou a pohodovou atmosféru jak pro zaměstnance, tak pro děti a jejich rodiče.  Ve školství pracuji od roku 2009.  Od dětství jsem toužila pracovat ve speciální škole a poslední dva roky se mi mé přání plní.

  • Simona Králová - asistentka pedagoga

Jmenuji se Simona a jsem asistentka pedagoga v zelené třídě. Dětem se věnuji velmi individuálně. Snažím se a dohlížím, aby co nejvíce zvládali sebeosluhu a osobní hygienu. Dětem věnuji pocit lásky a pohlazení. Ráda se učím novým věcem i v oblasti ICT a pomáhám s tím v naší mateřské škole. Mým snem bylo vždy se stát paní učitelkou a tak jsem studentkou pedagogické školy a budu dělat vše pro to, aby se sen stal skutečností. 

Třída sluníček:

  • Lucie Hyršová - pozice učitelky

Jmenuji se Lucka a jako učitelka v mateřské škole pracuji již 3 roky. Svým přístupem se snažím, aby se děti v naší třídě bez obtíží adaptovali na nové prostředí. Ráda s dětmi tvořím a snažím se je motivovat k jejich nejlepším možným výkonům. Prostřednictvím hry je vedu ke zvídavosti poznávat nové věci.  

  • Petra Bartošová - pozice učitelky 

Jmenuji se Petra a jsem učitelkou ve žluté třídě. Povolání učitelky v mateřské škole je mým snem. Přistupuji ke každému dítěti individuálně, beru ohled na jeho potřeby a pocity. Motivuji dítě v jeho učení a chápání. Chci ho co nejvíce naučit a porozumět všemu co ho obklopuje. Dělám práci od srdce, neboť jen tak lze vše lépe zvládnout. 

  • Ivana Martincová - pozice asistentka pedagoga
Jmenuji se Ivana a jsem asistentkou dětí ve žluté třídě. Jsem již babičkou dvou vnoučat a proto jsem šťastná ve společnosti malých dětí. Mám pro každého připravenou náruč k objetí. Je úžasné, když nás děti pustí do jejich "světa pohádek, her a kouzel", kam nepatří slzy, pláč a strach.

Provozní zaměstnanci

Michaela Hauf - pozice uklízečky
Vítejte ve světě plném hraček, úsměvů a nekonečné radosti! Každý den je novým dobrodružstvím, když pracuji jako uklízečka v mateřské školce. Mým posláním je nejen udržovat prostředí čisté a bezpečné, ale také pomáhat s péčí o ty nejmenší a sledovat, jak se učí a rostou. Je to víc než práce, je to vášeň. 
Romana Čtvrtníčková - pozice uklízečky 

 


Karneval v MŠ 14.2.2024

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ 2024

Vážení zákonní zástupci, blíží se nejenom zápisy do mateřských škol, ale už je na čase přemýšlet i nad prázdninami. Zde jsou uvedeny  jednotlivé mateřské školy, s termíny „prázdninového letního  provo…

Více informací

Potvrzení o výši vynaložených výdajů za rok 2023

Vážení rodiče, nahlaste do pátku 26.1.2024 své třídní učitelce,  zda od nás  potřebujete  vystavit Potvrzení o výši vynaložených výdajů za rok 2023  (tzv. školkovné), a my Vám potvrzení připravíme…

Více informací