Zpět

Náš tým zaměstnanců

Třída žabičky:

  • Karolína Paterová -pozice učitelky 

Jmenuji se Karolína a jsem učitelkou v zelené třídě. Mým cílem je individuální přístup a snaha o začlenění dětí do kolektivu. Ráda s dětmi cvičím a zpívám. Díky kurzu logopedie se mohu individuálně věnovat dětem, které to potřebují.
  • Bc. Žaneta Smetanová -pozice učitelky, zástupkyně

Jmenuji se Žaneta a pracuji jako učitelka ve speciální mateřské škole a zároveň jsem její zástupkyní. Vedu pedagogické i nepedagogické pracovníky. Ve školce se snažím vytvářet klidnou, milou a pohodovou atmosféru jak pro zaměstnance, tak pro děti a jejich rodiče.  Ve školství pracuji od roku 2009.  Od dětství jsem toužila pracovat ve speciální škole a poslední dva roky se mi mé přání plní.

  • Martina Kujová - asistentka pedagoga

Třída sluníček:

  • Lucie Hyršová - pozice učitelky

Jmenuji se Lucka a jako učitelka v mateřské škole pracuji již 3 roky. Svým přístupem se snažím, aby se děti v naší třídě bez obtíží adaptovali na nové prostředí. Ráda s dětmi tvořím a snažím se je motivovat k jejich nejlepším možným výkonům. Prostřednictvím hry je vedu ke zvídavosti poznávat nové věci.  

  • Petra Bartošová - pozice učitelky 

Jmenuji se Petra a jsem učitelkou ve žluté třídě. Povolání učitelky v mateřské škole je mým snem. Přistupuji ke každému dítěti individuálně, beru ohled na jeho potřeby a pocity. Motivuji dítě v jeho učení a chápání. Chci ho co nejvíce naučit a porozumět všemu co ho obklopuje. Dělám práci od srdce, neboť jen tak lze vše lépe zvládnout. 

  • Ivana Martincová - pozice asistentka pedagoga
Jmenuji se Ivana a jsem asistentkou dětí ve žluté třídě. Jsem již babičkou dvou vnoučat a proto jsem šťastná ve společnosti malých dětí. Mám pro každého připravenou náruč k objetí. Je úžasné, když nás děti pustí do jejich "světa pohádek, her a kouzel", kam nepatří slzy, pláč a strach.

Provozní zaměstnanci

Michaela Hauf - pozice uklízečky
Vítejte ve světě plném hraček, úsměvů a nekonečné radosti! Každý den je novým dobrodružstvím, když pracuji jako uklízečka v mateřské školce. Mým posláním je nejen udržovat prostředí čisté a bezpečné, ale také pomáhat s péčí o ty nejmenší a sledovat, jak se učí a rostou. Je to víc než práce, je to vášeň. 
Romana Čtvrtníčková - pozice uklízečky 

 


Zahradní slavnost (akce pro rodiče s dětmi)

Poslední setkání v roce pro rodiče a děti. V úterý 25. června 2024 od 9:30 - 11:30 hodin na zahradě MŠ. Atrakce a činnosti pro děti zajišťují studentky ze Střední odborné školy InterDACT…

Více informací

seznam přijatých/nepřijatých dětí

SEZNAM PŘIJATÝCH - NEPŘIJATÝCH DĚTÍ DO MŠ HUSITSKÁ A SPECIÁLNÍ TŘÍDA BOROVSKÉHO pořadí kód přijat/a 1 S38M9 přijat/a 2 N2KVA přijat/a na IVP …

Více informací

Konzultační dny pro rodiče

V týdnu od 24. – 28. 6. 2024 budou u nás ve školce probíhat individuální konzultační dvacetiminutovky pro rodiče. Na programu je zhodnocení celého roku: co už dítě zvládá co nás čeká v roce násl…

Více informací