Srdečně Vás zveme na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, které se konají ve dnech 8.3.2023                       … více informací
Zavřít
Zpět

O nás

Mateřská škola zahájila svůj provoz 1.9.2020. Je součástí příspěvkové organizace 1. mateřská škola, Most. 

Poskytuje předškolní vzdělávání dětem se speciálními potřebami ve věku od 3 do 7 let.

Nacházíme se v budově kojeneckého ústavu v levém křídle druhého patra s velikou terasou. Celá MŠ je bezbariérová. MŠ je dvoutřídní s celodenním provozem a kapacitou 14 dětí ve věku 3 - 7 let. 

Pro děti jsou připraveny 3 ložnice, dvě třídy, relaxační místnost, výtvarna, hrací chodba, logopedie, jídelna, bezbariérová toaleta, tělocvična, šatna, terasa. 

Jídlo dětem připravuje kuchyně kojeneckého ústavu a je vyváženo do druhého poschodí výtahem přímo do přípravné kuchyňky sousedící s jídelnou pro děti. 

Celá MŠ je rozdělena na zelenou a žlutou část. Lehárny jsou stabilní a chodí tam děti z obou tříd. 

MŠ má k dispozici prostornou zahradu s dostatkem zeleně a hracích prvků podporující pohybové, výtvarné a pracovní činnosti dětí. Součástí zahrady je zahradní altán, kde je možnost v letních měsících svačit i obědvat. Součástí altánu je sociální zařízení. 

Technický stav MŠ je dobrý. Vybavenost školy z velké části odpovídá požadavkům. Prostředí je čisté a esteticky příjemné. 

Služby

Jsme tu pro Vás od 6:00 hodin do 16:30 hodin od pondělí do pátku.  Příjem dětí do mateřské školy je zpravidla do 7:55 hodin

scházení dětí : 6 - 7 hodin - v zelené třídě

                            7 - 8 hodin - v zelené nebo ve žluté třídě

V poledne děti vydáváme:
Po obědě -  od 12:15 hodin do 12:30 hodin - v zelené třídě 

Odpoledne:
Po svačině - od 14:30 hodin do 16:30 hodin - ve žluté třídě

Pokud je individuální potřeba rodiče jiná a nenaruší dítěti dobu jídla a odpočinku, lze s třídní učitelkou smluvit jiný čas příchodu a odchodu.


  Galerie


  Velikonoční tvoření rodičů s dětmi

  Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

  Více informací

  ZVEME VÁS NA DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

  Srdečně Vás zveme na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, které se konají ve dnech 8.3.2023                                  3.4.2023 15.3.2023                              12.4.2023 Vždy od 16.00 do 18.00 hodin.…

  Více informací

  Hledáme do našeho týmu

  Učitel / učitelka v mateřské škole ve speciální třídě   V současné době rozšiřujeme tým a hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:   Učitel/učitelka MŠ ve speciální třídě   Charakteristi…

  Více informací