Zpět

Projekt Hejbni Mostem

Naše škola se zapojila do úžasného projektu Hejbni Mostem

Mateřskou školu Husitská navštěvují děti  se speciálními  vzdělávacími potřebami, a proto chceme v rámci  projektu  vybudovat místo, které má přispět k vzájemnému poznávání, komunikaci, k posilování sociálních vztahů a k vytváření radostné atmosféry. 

Co je Snoezelen? Specificky vytvořené prostředí, které je předurčeno k poskytnutí pozitivně naladěného prostředí, které plní funkci relaxační, poznávací či interakční, což  má vliv na pozitivní změny v neurvegetativním systému. Snoezelen nabízí nové zážitky, fyzické i psychické zklidnění. Je určena zejména pro osoby s vývojovými poruchami, s mentálním, tělesným nebo vícenásobným postižením, s poruchou autistického spektra, poruchami chování a učení, s psychickými poruchami, traumatickým poraněním mozku. 

SNOEZELEN dětem nabídne  relaxaci, poznání, interakci, muzikoterapii, aromaterapii a arteterapii                                                                                                               

Jak jednoduše a rychle lze pomoci dětem, kteří to nejvíce potřebují? ZAPOJTE SE A PORPOŘTE NÁS V TOMTO PROJEKTU. Děkujeme za PODPORU kolektiv 1.mš Most

HLASOVAT MŮŽETE ZDE NA TOMTO ODKAZU AŽ 3 BODY: DĚKUJEME kiss

Anketa - HEJBNI MOSTEM – Participativní rozpočet statutárního města Mostu 2022 | Munipolis


Vánoční výzdoba v MŠ

Naše výzdoba ve školce, dětičky i rodiče jsou z ní okouzleni a celkově se na Vánoce moc těšíme. Každý den když přijdou, rozzáří se jim očička a okukují vánoční stromeček. 

Více informací

Česko zpívá koledy

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací

Cvičný požární poplach

Vážení rodiče,  Dnes 30.11.2022 v 8:00 proběhl v naší mateřské škole cvičný požární poplach. Nikomu se nic nestalo. Dětičky to pojali formou hry, byli moc šikovné a každý si zasloužil odměnu. 

Více informací