více informací
Zavřít
Zpět

Hledáme do našeho týmu

Zpět na seznam článků

Učitel / učitelka v mateřské škole ve speciální třídě

 

V současné době rozšiřujeme tým a hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

 

Učitel/učitelka MŠ ve speciální třídě

 

Charakteristika

Učitel/ ka mateřské školy provádí vzdělávací a výchovnou činnost v předškolním vzdělávání dětí v mateřské škole, popřípadě ve třídách a v mateřských školách zřízených pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami, v rámci školního vzdělávacího programu.

 

Pracovní činnosti

 

  • Výchova a vzdělávání zaměřené na získávání vědomostí, dovedností a hygienických a sociálních návyků dětí se speciálními potřebami v rámci školního vzdělávacího programu mateřské školy.
  • Samostatná aplikace logopedických, etopedických, somatopedických, psychopedických a dalších diagnostických postupů.
  • Podněcování osobního vývoje dětí, vyrovnávání nerovností vývoje dětí před vstupem do základního vzdělávání, pedagogická konzultace o vzdělávání dětí s rodiči a diskutování o jejich pokrocích, spolupráce s odbornými partnery.
  • Vykonávání prací a úkolů souvisejících s přímou speciální pedagogickou činností, včetně dohledu nad dětmi, vedení evidence o pedagogické činnosti, hodnocení účinnosti vzdělávacích programů, spolupráce se školskými a zdravotnickými zařízeními.
  • Tvorba vzdělávacího programu třídy mateřské školy.
  • Navrhování a aplikace vzdělávacích a výchovných metod včetně individuální práce s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami.
  • Tvorba a koordinace školního vzdělávacího programu mateřské školy nebo tvorba vzdělávacích programů pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami a individuálních vzdělávacích plánů, popř. stanovení koncepce rozvoje školních vzdělávacích programů mateřských škol a jejich koordinace  regionu.

 

Kvalifikace k výkonu povolání

Vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících ve znění pozdějších předpisů, v oboru speciální pedagogika.

                                   

Nabízíme:

Termín nástupu: od 1.4.2023

Pracovní poměr: úvazek 1,0

Pracovní smlouvu na dobu určitou

 

Práce je vhodná i pro absolventa

 

Své nabídky a profesní životopis zašlete na e-mail: 1msmost@1msmost.cz

 

Kontaktní osoba:

Ing. Monika Lesková tel. 476 448 752


Karneval v MŠ 14.2.2024

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ 2024

Vážení zákonní zástupci, blíží se nejenom zápisy do mateřských škol, ale už je na čase přemýšlet i nad prázdninami. Zde jsou uvedeny  jednotlivé mateřské školy, s termíny „prázdninového letního  provo…

Více informací

Potvrzení o výši vynaložených výdajů za rok 2023

Vážení rodiče, nahlaste do pátku 26.1.2024 své třídní učitelce,  zda od nás  potřebujete  vystavit Potvrzení o výši vynaložených výdajů za rok 2023  (tzv. školkovné), a my Vám potvrzení připravíme…

Více informací