Srdečně Vás zveme na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, které se konají ve dnech 8.3.2023                       … více informací
Zavřít
Zpět

Hledáme do našeho týmu

Zpět na seznam článků

Učitel / učitelka v mateřské škole ve speciální třídě

 

V současné době rozšiřujeme tým a hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

 

Učitel/učitelka MŠ ve speciální třídě

 

Charakteristika

Učitel/ ka mateřské školy provádí vzdělávací a výchovnou činnost v předškolním vzdělávání dětí v mateřské škole, popřípadě ve třídách a v mateřských školách zřízených pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami, v rámci školního vzdělávacího programu.

 

Pracovní činnosti

 

  • Výchova a vzdělávání zaměřené na získávání vědomostí, dovedností a hygienických a sociálních návyků dětí se speciálními potřebami v rámci školního vzdělávacího programu mateřské školy.
  • Samostatná aplikace logopedických, etopedických, somatopedických, psychopedických a dalších diagnostických postupů.
  • Podněcování osobního vývoje dětí, vyrovnávání nerovností vývoje dětí před vstupem do základního vzdělávání, pedagogická konzultace o vzdělávání dětí s rodiči a diskutování o jejich pokrocích, spolupráce s odbornými partnery.
  • Vykonávání prací a úkolů souvisejících s přímou speciální pedagogickou činností, včetně dohledu nad dětmi, vedení evidence o pedagogické činnosti, hodnocení účinnosti vzdělávacích programů, spolupráce se školskými a zdravotnickými zařízeními.
  • Tvorba vzdělávacího programu třídy mateřské školy.
  • Navrhování a aplikace vzdělávacích a výchovných metod včetně individuální práce s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami.
  • Tvorba a koordinace školního vzdělávacího programu mateřské školy nebo tvorba vzdělávacích programů pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami a individuálních vzdělávacích plánů, popř. stanovení koncepce rozvoje školních vzdělávacích programů mateřských škol a jejich koordinace  regionu.

 

Kvalifikace k výkonu povolání

Vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících ve znění pozdějších předpisů, v oboru speciální pedagogika.

                                   

Nabízíme:

Termín nástupu: od 1.4.2023

Pracovní poměr: úvazek 1,0

Pracovní smlouvu na dobu určitou

 

Práce je vhodná i pro absolventa

 

Své nabídky a profesní životopis zašlete na e-mail: 1msmost@1msmost.cz

 

Kontaktní osoba:

Ing. Monika Lesková tel. 476 448 752


Velikonoční tvoření rodičů s dětmi

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací

ZVEME VÁS NA DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Srdečně Vás zveme na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, které se konají ve dnech 8.3.2023                                  3.4.2023 15.3.2023                              12.4.2023 Vždy od 16.00 do 18.00 hodin.…

Více informací

Hledáme do našeho týmu

Učitel / učitelka v mateřské škole ve speciální třídě   V současné době rozšiřujeme tým a hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:   Učitel/učitelka MŠ ve speciální třídě   Charakteristi…

Více informací